Asset Publisher Asset Publisher

Dar serca od pracowników Nadleśnictwa Lubsko

Pracownicy Nadleśnictwa Lubsko przekazali cztery kartony pełne darów dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach

W odpowiedzi na apel o pomoc przedświąteczną dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji  bytowej, pracownicy Nadleśnictwa Lubsko zebrali wśród całej załogi trwałe produkty spożywcze, słodycze, zabawki oraz artykuły higieniczne i środki czystości. 

16 grudnia zebrane dary zostały przekazane przez przedstawicieli Nadleśnictwa Lubsko w obecności pracownic miejscowego OPS-u i złożone w salce Caritasu przy kościele w Brodach.  

"Podaruj Serce" to przedświateczna akcja zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brodach.

Osoby, które zechcą udzielić pomocy, mogą kontaktować się z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Brodach pod numerem telefonu: 68 371 25 74 w godzinach od 8:00 do 14:00. 

Dary spakowane w paczki dla rodzin można składać do 17 grudnia 2021 roku w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach, ul. Rynek 2.

Zobacz także: Akcja świąteczna "Podaruj Serce" - Aktualności - Nadleśnictwo Lubsko - Lasy Państwowe 

Opis inforgafiki: U góry na białym tle znajduje się czerwony napis: Podaruj serce oraz ikonka serca także w kolorze czerwonym. Poniżej - cztery zdjęcia przedstawiające przekazywanie darów i ich złożenie w salce Caritasu. Na zdjęciach znajdują się pracownicy nadleśnictwa oraz panie z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach.