Asset Publisher Asset Publisher

Obchody Święta Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości, Nadleśnictwo Lubsko - tak jak inne jednostki Lasów Państwowych, włączyło się do akcji "Niepodległa do hymnu".

W uroczystych obchodach Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej im. Stefana Batorego w Brodach wzięli udział pracownicy Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich. 

Po uroczystym apelu i pięknie odśpiewanym "Mazurku Dąbrowskiego" odbyła się gra terenowa dla wszystkich klas szkoły. Jednym z przystanków gry było stanowisko Nadleśnictwa Lubsko, na którym pracownicy ośrodka prowadzili mini grę dydaktyczną oraz konkurs pod hasłem "Lasy - nasze dobro narodowe".

Wydarzenie było promowane na specjalnej stronie internetowej: Niepodległa do hymnu - Niepodległa - stulecie odzyskania niepodległości (niepodlegla.gov.pl)  pod linkiem: https://niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/niepodlegla-do-hymnu-2590/, a także na profilu FB

 

 

Więcej informacji o Święcie Niepodległości na stronie internetowej Lasów Państwowych: 11 listopada. Święto Niepodległości Polski — Lasy Państwowe