Wydarzenia Wydarzenia

"ZaParkuj w Lubuskiem na Woodstocku" z ...leśnikami

Na tegorocznym "Przystanku Woodstock" Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze zaprojektował specjalną strefę "Odpocznij pod lubuskim drzewem". 

"Zaparkuj w lubuskiej strefie na Przystanku Woodstocku. Ten nasz kawałek ziemi zamienimy w enklawę zieleni. Bo przecież połowę powierzchni regionu zajmują lasy! Mamy najpiękniejsze zielone zakątki w Polsce, więc na leśnym odpoczynku znamy się jak nikt inny. - Wyrosną lasy na naszej lubuskiej łące. Będą przepiękne drzewa. Będziemy zapraszać do odwiedzenia naszych parków krajobrazowych. Chcemy żebyście poczuli się jak w prawdziwym naturalnym lesie  – wyjaśnia marszałek Elżbieta Anna Polak."

"ZaParkuj w Lubuskiem na Woodstocku" z ...leśnikami!

W strefie "Odpocznij pod lubuskim drzewem",  leśnicy z Nadleśnictwa Lubsko (Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich) i Nadleśnictwa Cybinka będą prowadzili leśne konkursy i zagadki z nagrodami.

Zapraszamy w piątek - 15 lipca 2016 r. na 22. Przystanek Woodstock!

Więcej informacji 

 

W 2011 roku na Przystanku Woodstock leśnicy z Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich wspólnie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego prowadzili leśny konkurs. Fot. Tomasz Biel