Wydawca treści Wydawca treści

Znaczki turystyczne

Dołączyliśmy do ponad 240 miejsc w Polsce wyróżnionych znaczkami turystycznymi!

W Polsce jest aktualnie 248 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym. Wśród nich od niedawna także Leśny Kompleks Promocyjny "Bory Lubuskie" - Nadleśnictwo Lubsko i Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich.

Znaczek Turystyczny jest zachętą do zwiedzania atrakcji turystycznych a zarazem wyjątkową pamiątką. Znaczki Turystyczne znajdują się już w piętnastu państwach Europy!

"Pomysł promocji miejsc atrakcyjnych turystycznie, wyznaczania szlaków dla turystów oraz swego rodzaju gry dla kolekcjonerów zrodził się w Czechach i w niedługim czasie Znaczek Turystyczny na stałe zagościł również w takich krajach jak: Słowacja, Niemcy, Ukraina, Austria, Węgry, Słowenia, Rumunia, Holandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, Rosja, USA oraz oczywiście w Polsce. Tak więc jest to inicjatywa ogólnoeuropejska i włączają się do niej kraje spoza Europy. Na dzień dzisiejszy /dane z 02 lutego 2014 r./ istnieje w całej Europie, USA i Rosji prawie 4000 miejsc oznaczonych Znaczkiem Turystycznym, a ich liczba z każdym dniem wzrasta."

Znaczki można nabyć w biurze OEPL w Jeziorach Wysokich:

Znaczek turystyczny No. 0074 - 8,00 zł/szt.

Znaczek turystyczny No. 0075 - 8 zł/szt.


Więcej informacji: http://www.znaczki-turystyczne.pl/